Sportovní víkendy

Udělejte změnu a užijte si sportovní víkend s kouzlem nádherných Krkonoš.

Sportovní víkend je skvělou příležitostí pro sportovce i pro ty, kteří chtějí na chvíli zmizet z uspěchaného rytmu města. Během dvou dnů vás čeká až 5 různých tréninků, od běhu v horských kopcích, přes posilování až k lekcím sebeobrany. Můžete si tak jednoduše vyzkoušet, co vás nejvíc baví.

Před každým tréninkem vám vysvětlím techniku jednotlivých cviků a v průběhu budu kontrolovat, zda je provádíte správně. Vše probíhá podle možností každého z vás, takže se nemusíte bát, že byste nestíhali tempo. Vždy si taky můžete odpočinout a jít se projít pro krásném okolí Krkonošských hor. Večer se pak můžete odměnit saunou nebo si zaplavat ve venkovním bazénu.

001

 


JAK TO PROBÍHÁ A NA CO SE PŘIPRAVIT

V sobotu v 9 hodin ráno se potkáme u chaty ve Vysoké nad Jizerou a ubytujeme se, chvilku potom začínáme s prvním tréninkem. Domů odjíždíme v neděli ve 12 hodin. O stravování se stará naše skvělá šéfkuchařka.  S sebou si vezměte pohodlné sportovní oblečení, mikiny a větrovky, počasí se může měnit. Nezapomeňte na boty do přírody. Doprava po vlastní ose. Pro ty, co vyjíždějí z Prahy, můžete se svést s někým ze skupiny. Stačí zavolat na 722 964 492.

Na příští sportovní víkend se můžete těšit na tyto skvělá jídla!

SOBOTA

Svačina: hovězí vývar se zeleninou a chlebem

Oběd: zeleninový salát s tuňákem a rýží

Svačina: proteinový koktejl s ovocem

Večeře: večerní grilování, kuřecí, hovězí, vepřové maso se zeleninou a pečivem

NEDĚLE

Snídaně: sladká specialita šéfkuchařky z ovoce a tvarohu

Svačina: proteinový koktejl s ovocem nebo hovězí vývar

 

 

Volné termíny

Nejbližší volné termíny pro rezervaci pobytu na sportovním víkendu jsou:

  • 21.-22. května 2016

Ubytování

Chata se nachází ve Vysoké nad Jizerou, na klidném místě s krásným výhledem na hory. K dispozici je 6 pokojů s vlastní toaletou, sprchou a trezorem. Chata má i vlastní saunu s krytým a venkovním bazénem, trampolínu a stolní tenis.


Cena V ceně je zahrnuto ubytování, strava, tréninkový program, bazén a sauna!!!

1 850 Kč


 

Zeptejte se na cokoliv

Zprávu se nepodařilo odeslat, zkontrolujte povinná pole.