Reference:
Jiří Patka, 40

Pan Zvoníček se začal systematicky a individuálně věnovat mým starostem. Sestavil mi na míru stravovací a cvičební režim a pomocí speciálních fyziologických měření kontroluje průběh.

Je mi 40 let. Před devíti měsíci jsem si uvědomil, jak moc mi sedavý způsob života nahlodává zdraví, ubírá na spokojenosti s mým tělem a kazí duševní pohodu. Začal jsem hledat řešení. Šťastnou náhodou jsem objevil pana Zvoníčka a začal pracovat na zlepšení situace. Pan Zvoníček se začal systematicky a individuálně věnovat mým starostem. Sestavil mi na míru stravovací a cvičební režim a pomocí speciálních fyziologických měření kontroluje průběh.
Pravidelné cvičení a racionální strava mají na mě kladný vliv. Nejde o žádný okamžitý zázrak, ale o postupný proces s trvalými výsledky. Přestože věk nevrátím, cítím, že pod dohledem pana Zvoníčka tělo opět sílí, zbavuje se tuku a také nálada se mi zlepšuje. A to i po náročných hodinách cvičení, které jsou čím dál tím těžší a těžší :-) Protože se mi oproti jiným fyziocentrům dostává komplexní péče a v konečném důsledku si to finančně mohu dovolit i já, obávám se, že se mě pan Zvoníček hned tak nezbaví. :-)

Zeptejte se na cokoliv

Zprávu se nepodařilo odeslat, zkontrolujte povinná pole.