Skvělý start do roku 2014

Rok 2014 jsem odstartoval v lednu, kdy se konal turnaj v HTH fighting. V mé váhové kategorii do 90 kg jsem měl jednoho soupeře, a tak jsem se přihlásil i do těžké váhy, kde na mě čekal 1 borec se 105 kg. Dobrá zkušenost.

Rok 2014 jsem odstartoval v lednu, kdy se konal turnaj v HTH fighting. V mé váhové kategorii do 90 kg jsem měl jednoho soupeře, a tak jsem se přihlásil i do těžké váhy, kde na mě čekal 1 borec se 105 kg. Na mých 87 kg nic moc příjemného, ale nakonec proč ne. Alespoň dobrá zkušenost.

Příprava na tyto zápasy byla komplikovaná. Protože jsem si do nedávna léčil nakopaná žebra, která jsem si přivezl z ruského turnaje. A tak jsem měl na přípravu posledních 14 dnů. Cvičil jsem skoro každý den.

Soupeř měl výborný přední high kick, který zakončoval zadním direktem. Několikrát se mu to povedlo. Na zemi jsme toho moc nestihli, ale cítil jsem z něj sílu a stabilitu. Jak to dopadlo, se podívejte zde.

IMG_0629

Zápas v těžké váze jsem měl hned potom. Vydechl jsem pár minut a šel jsem na věc.

Než jsem se stačil rozkoukat, soupeř do mě valil, co to šlo. V celku rychle jsem to dostal pod svou kontrolu a už šlo jen o to, jestli vydržím tempo, které jsem nasadil. Na konci se mi povedl krásný high kick, který soupeře trochu otupil. Podívat se na video můžete zde.

Děkuji borcům, že jsem měl příležitost se s nimi utkat. Děkuji za zkušenost, a že nedošlo k vážným zraněním.

Za pár týdnů mám svůj 1. zápas v MMA. Předpokládám, že to bude mnohem těžší, takže využiji zkušeností, napravím chyby a uvidíme, jak to dopadne.

 

Štěstí přeje připraveným.

 

Zeptejte se na cokoliv

Zprávu se nepodařilo odeslat, zkontrolujte povinná pole.